
Va invit cu drag sa participati alaturi de mine la o demonstratie culinara care va avea loc la Targu-Mures.
- Locatia: Centrul de Medicina Integrativa Lotus
- Data: Joi, 23 februarie 2012
- Ora 18:00-20:30 (aprox.)
- Se vor servi 7-8 feluri din toate bunatatile pregatite in timpul demonstratiei
Va astep cu mare drag in lumea deliciilor raw vegane!
Apreciază:
Apreciază Încarc...
Related
Publicat de Ligia Pop
Ligia Pop este autor, consultant în nutriție și raw chef. A scris 9 cărți până în prezent, dintre care patru sunt despre o alimentație sănătoasă, trei despre nașterea și creșterea copilului, una despre trăirea practică a unei vieți sănătoase si alta este o metodă prietenoasă de pian pentru copii. Ligia este gazda show-urilor web "De Vorbă cu Ligia" și "Ligia's Kitchen", iar o parte din produsele folosite de ea le găsiți la Raw Vegan Mall (rawveganmall.ro).
Vezi toate articolele lui Ligia Pop
Mi-as dori si la Brasov o astfel de demonstratie.
Se poate ?
ApreciazăApreciază
Buna, Ligia! Vroiam sa te intreb cand va fi o demonstratie culinara si in Bucuresti? Abia astept! Si vroiam sa stiu daca nu organizezi un curs cu sfaturi despre stilul de viata raw vegan? Mi-ar placea si nu cred ca sunt singura.
ApreciazăApreciază
Teodora draga, urmeaza pe 25 martie Targul Raw Generation in Bucuresti (vezi amanunte in link) la care vor fi mai multe demos. Eu personal o sa am poate mai la primavara/vara demonstratii daca vom avea timp. Te astept cu drag la targ!
ApreciazăApreciază
Cand ajungeti la Iasi? Va asteptam cu mare drag si aici!
ApreciazăApreciază
Buna Ana, am fost la Iasi si daca vom mai ajunge, sigur vom anunta.
ApreciazăApreciază
Draga Ligia,
Eu cochetez de ceva vreme cu mancarea raw vegana, asa ca ieri fiind ziua mea am facut atat tortul de ciocolata cu menta cat si salata de brocoli cu stafide si am vrut in mod special sa-ti multumesc pentru ca preparatele mele raw vegane(au fost mai multe) au avut un succes nebun!!! O sa vin si la targ pe 25 martie asa ca abia astept sa aduc si eu cate ceva facut de mine.
mersic cu drag,
Renata
ApreciazăApreciază
la Cluj cand ajungi?
ApreciazăApreciază